Tor Wschodzący Białystok. Wracają samochodowe treningi z pomiarem czasu

2018.10.30 12:14
Za kilkanaście dni w stolicy Podlasia odbędzie się 27. Rajd Niepodległości. Wcześniej, bo już w niedzielę (4.11), wszyscy fani samochodowej rywalizacji otrzymają możliwość sprawdzenia swej formy na białostockim torze w ramach sesji z pomiarem czasu.
Tor Wschodzący Białystok. Wracają samochodowe treningi z pomiarem czasu
Fot: BOSiR

W niedzielę na Torze Wschodzący Białystok znów pojawi się system umożliwiający jazdę z elektronicznym pomiarem czasu. Przeprowadzone zostaną dwie sesje swobodnych jazd samochodowych. Pierwsza ruszy o godz. 11.00, druga zaś o godz. 14.00. Każda z nich trwać będzie aż 150 minut.

Przejazdy po trasie przygotowanej przez rajdowca Marcina Malinowskiego, z uwzględnieniem pomiaru wyniku, skierowane są nie tylko do zaprawionych w boju kierowców. To wydarzenie także dla tych osób, które nie miały okazji rywalizować na torach, a chciałyby poczuć adrenalinę, a przy tym skonfrontować swe zdolności prowadzenia auta z tym, co prezentują bardziej doświadczeni sympatycy sportów motorowych.

Niedzielny event, który wymaga wcześniejszej rejestracji, to ponadto doskonała okazja do przećwiczenia swych umiejętności przed 27. Rajdem Niepodległości, bowiem trzy próby sprawnościowe tej imprezy rozegrane zostaną właśnie na białostockim torze mieszczącym się na południe od centrum Białegostoku - przy ul. Ciołkowskiego.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1261 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39