Tour De Stand-up. Możecie wygrać bilety na imprezę [KONKURS]

2018.04.03 07:23
Tour De Stand-up to projekt, w ramach którego na scenie wystąpią doświadczeni komicy prezentując swoje "the best of" z ostatnich lat i najnowsze jeszcze ciepłe żarty.
Tour De Stand-up. Możecie wygrać bilety na imprezę [KONKURS]
Fot: Tour De Stand-up

Podczas imprezy wystąpi kilku komików. Pierwszym jest Grzegorz Dolniak - dyrektor artystyczny Festiwalu Szpak, członek w teatrze improwizacyjnym Damy Na Pany, stand-uper.

Wystąpi także Krzysztof Jahns - zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up'u. Gospodarz paru scen w Polsce, w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu.

Gościem imprezy będzie także Damian Kubik - solista kabaretowy, autor tekstów, stand-uper. Laureat festiwali kabaretowych, występował w TV Puls, w "Dzięki Bogu już Weekend" i "Latającym Klubie Dwójki" oraz podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej w telewizji Polsat.

Nie zabraknie Mieszko Minkiewicza - doskonale znanego białostockiej publiczności stand-upera z dziesięcioletnim komediowym stażem. Zdążył wystąpić na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central.

Na scenie pojawi się też Jacek Noch - komik stand-up comedy, jeden z "delikatniejszych" przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia - co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne, ale w zestawieniu z jego chorobą (stwardnienie rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię. Zwycięzca open-mic'a programu "Tylko Dla Dorosłych" TVP2, występował też w programie Kuby Wojewódzkiego.

Impreza odbędzie się w piątek (6.04) w klubie Fama. Początek o godz. 19.00. Patronujemy wydarzeniu.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Tour De Stand-up

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
860 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39