Tragedia na drodze wojewódzkiej. Zginął policjant, drugi jest w stanie ciężkim

2016.02.28 14:40
W sobotę (27.02) w tragicznym wypadku drogowym zginął hajnowski policjant – podkom. Michał Kazimiruk, a drugi z funkcjonariuszy w stanie ciężkim trafił do szpitala.
Tragedia na drodze wojewódzkiej. Zginął policjant, drugi jest w stanie ciężkim
Fot: KWP Białystok

W sobotę, tuż po godz. 21.00, na drodze wojewódzkiej nr 685 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem dwóch policjantów.

Mundurowi byli po służbie i jechali prywatnym renault laguna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ich auto, na odcinku Pasieczniki Duże – Jagodniki, na łuku drogi zjechało na prawe pobocze i dachowało.

W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej na miejscu reanimacji, zmarł 39-letni podkom. Michał Kazimiruk. Drugi z podróżujących samochodem, 30-letni st. sierż. Mariusz Stepaniuk, również funkcjonariusz hajnowskiej jednostki, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Jak doszło do tego tragicznego wypadku oraz jakie były jego dokładne okoliczności, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Hajnówce ustalają teraz hajnowscy policjanci.

Podkom. Michał Kazimiruk w służbie był od 2000 r., ostatnio na stanowisku specjalisty Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce.

Komendant wojewódzki policji w Białymstoku wraz z kadrą kierowniczą, funkcjonariuszami i pracownikami jednostek policji województwa podlaskiego złożył rodzinie, najbliższym i przyjaciołom tragicznie zmarłego kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1144 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39