POLECAMY
W wyniku zderzenia osobowego renault z ciężarówką zginęły trzy osoby, a jedna trafiła do szpitala.
W środę (16.10), tuż po godzinie 6.00 rano, łomżyńscy policjanci otrzymali informację o tragicznym w skutkach wypadku na odcinku drogi krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że na wysokości miejscowości Sierzputy Stare kierujący renault megane, jadąc w kierunku Ostrołęki, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Auto czołowo zderzyło się z nadjeżdżającym tirem. W wyniku wypadku na miejscu zginęło trzech mężczyzn podróżujących osobówką, a czwarty w ciężkim stanie trafił do szpitala. Obecnie łomżyńscy policjanci ustalają tożsamość nieżyjących osób oraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy - samochody osobowe kierowane były na Nowogród, a ciężarowe na Ostrów Mazowiecką.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji