Tre Voci ponownie w Białymstoku. Specjalny koncert dla fanów

2019.12.23 07:36
Najsłynniejsza grupa tenorów Tre Voci ponownie zawita do Białegostoku. Wystąpi z niesamowitym świąteczno-noworocznym koncertem przygotowanym specjalnie dla białostockich fanów.
Tre Voci ponownie w Białymstoku. Specjalny koncert dla fanów
Fot: Tre Voci

Święta z Tre Voci

Tenorzy to artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł, nadając im współczesne brzmienie, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy tworzą to niesamowite show.

Christmas with Tre Voci to niesamowite wydarzenie artystyczne, warte obejrzenia. Nie zobaczycie go w telewizji.

Trzy głosy, jedna przyjaźń

Trzy indywidualności - Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj - trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiego połączenia powstała mieszanka wybuchowa, której największym atutem są występy na żywo.

Tre Voci już od trzech lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago, Chiang Mai (Tajlandia), Toronto, Vancouver, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu czy Krakowie.

Koncert odbędzie się w sobotę (28.12) w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Początek o godz. 17.00. Portal Miejski BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Tre Voci - koncert świąteczno-noworoczny

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1583 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39