Trenuj pamięć i szybkie czytanie. Kursy ruszą już w lutym

2013.02.04 00:00
Treningi pamięci, kursy szybkiego czytania, a także rozwijanie potencjału edukacyjnego dzieci znajdują się w ofercie Akademii Nowoczesnej Edukacji. Szkolenia ruszą już w lutym.
Trenuj pamięć i szybkie czytanie. Kursy ruszą już w lutym
Fot: veer.com
Uczestnicy kursu otrzymają nowoczesne materiały do nauki

Uczniowie szkół średnich, studenci, a także dorośli mogą skorzystać z oferty kursu Trening pamięci z elementami szybkiego czytania. Przez 20 półtoragodzinnych spotkań słuchacze dowiedzą się, jak poprawić swoja pamięć i koncentrację, a także rozwiną kreatywne myślenie. Ponadto poznają techniki łatwego zapamiętywania słówek, dat, wzorów, definicji czy wykładów. Oprócz tego zwiększą tempo czytania i nauczą się, jak skutecznie notować, aby więcej zapamiętywać. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 lutego.

W ofercie znajduje się również kurs obejmujący naukę szybkiego czytania, który został wzbogacony o trening pamięci. Akademia umożliwia słuchaczom i ich rodzinom skorzystanie z konsultacji na temat tego, jak skutecznie i szybko czytać. Szkolenie rozpocznie się pod koniec lutego.

Do najmłodszych skierowany jest kurs „Jestem geniuszem”. Uczniowie III i IV klas podstawówki, a także gimnazjaliści mogą rozwinąć twórcze myślenie, poprawić koncentrację, wiarę we własne możliwości oraz przyspieszyć tempo czytania. Wiele technik kursowych odbędzie się w formie zabaw edukacyjnych, konkursów i eksperymentów. Kurs odbędzie się w formie 24 spotkań po 2 godziny lekcyjne każde. Start 18 lutego o godz. 17.

Wszystkie szkolenia odbędą się w Białymstoku przy ul. Transportowej 9 lok. 2.

Szczegółowe informacje na Akademia Nowoczesnej Edukacji

Joanna Kulik
24@bialystokonline.pl

1146 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39