Trójząb Komediowy. Impreza z kobiecym pierwiastkiem

2018.04.16 11:05
Na 40. Trójząb Komediowy zapraszają Białostocki Ośrodek Kultury oraz kabaret Inaczej. Impreza odbędzie się we wtorek (24.04).
Trójząb Komediowy. Impreza z kobiecym pierwiastkiem
Fot: Kabaret A Jak

To będzie wiosenne wydanie Trójzębu, z kobiecym pierwiastkiem. I to jakim pierwiastkiem!
Wystąpi Paulina Potocka - stand-uperka, artystka, solistka, kobieta eksperymentalna. Białostocka duchowa córka Andrzeja Poniedzielskiego i kogoś jeszcze. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Na koncie ma sporo nagród, występowała m.in. w TVP Rozrywka, TVP2 i Comedy Central Polska.

Widzów bawić będzie także kabaret A Jak. Swój pomysł na kabaret grupa zamieniła w czyn pod koniec 2015 r. i od tej chwili na scenie pojawiają się cztery kobiety, pasjonatki inteligentnego humoru oraz skeczy muzycznych. Występują w kraju (m.in. Kraków, Warszawa, Bytom, Poznań, Białystok, Bielsko-Biała) i z sukcesami biorą udział w przeglądach kabaretowych, takich jak 32. Przegląd Kabaretów PAKA (II miejsce i Nagroda Publiczności), 33. Przegląd Kabaretów PAKA (II miejsce i Nagroda Publiczności), 32. OSPA - Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Kielecki Ogląd Kabaretów Studenckich KOKS 2017 (I miejsce) czy 18. Ogólnopolska Giełda Kabaretowa KopalniaK w Wałbrzychu (Nagroda Publiczności).

Wieczór poprowadzi kabaret Inaczej. Początek o godz. 18.00 w klubie Fama. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Więcej: Trójząb Komediowy #40

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1055 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39