Trójząb Komediowy. Ostatnia impreza przed letnią przerwą

2019.04.08 11:09
Antoni Gorgoń Grucha i Piotr Laskowski wystąpią podczas 46. Trójzębu Komediowego. Impreza odbędzie się we wtorek (9.04).
Trójząb Komediowy. Ostatnia impreza przed letnią przerwą
Fot: Antoni Gorgoń Grucha/FB

Antoni Gorgoń Grucha – można rzec: znany i lubiany w Białymstoku. Patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk, a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Twój kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to, co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić.

Po udanej kampanii wyborczej (udanej według Antoniego), przebyciu tysięcy kilometrów (to akurat jest fakt), przyszedł czas, aby poznać, tą nietuzinkową poza blaskiem reflektorów. Czas zmierzyć się z sytuacjami życia codziennego.

Występy Antoniego można oglądać w telewizjach Polsat, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka, podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 i 2015, w Mrągowskim Lecie Kabaretowym, "Latającym Klubie Dwójki" i "Dzięki Bogu już weekend".

Z kolei Piotr Laskowski to rodowity zduńskowolanin, założyciel i członek Kabaret Sakreble. Twórca tekstów, autor muzyki, reżyser i aktor w jednym. Nigdy nie traktował kabaretu jak pracy, ale nauczył się pracować w kabarecie, w którym działa od 2005 roku. Jako solista był finalistą I edycji Ludzika, laureatem II nagrody na przeglądzie PaKa, laureatem I nagrody na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry czy Królem Łgarzy itp. Prywatnie jest ponurym grubasem.

Impreza odbędzie się w klubie Fama, początek o godz. 18.00.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: 46. Trójząb Komediowy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1640 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39