Trwa Festiwal Literacki Zebrane. Spotkania na żywo i w sieci

2020.09.07 08:00
Do środy (9.09) potrwa Festiwal Literacki Zebrane. Spotkania odbywają się w klubie Zmiana Klimatu, można je także obejrzeć w internecie.
Trwa Festiwal Literacki Zebrane. Spotkania na żywo i w sieci
Fot: Tomasz Pienicki

Festiwal Zebrane to propozycja dla wszystkich miłośników literatury. W programie są spotkania z pisarzami i ekspertami. Nie zabraknie też dobrej muzyki.

Za nami już spotkania ze Stefanem Chwinem, Piotrem Śliwińskim i Katarzyną Boni. W poniedziałek (7.09) odbędzie się spotkanie z Tomaszem Organkiem - wokalistą, gitarzystą zespołu Organek oraz autorem książki "Teoria opanowywania trwogi". Spotkanie poprowadzi Katarzyna Sawicka-Mierzyńska. We wtorek (8.09) do Białegostoku przyjedzie Max Cegielski - dziennikarz, pisarz, prezenter radiowy i telewizyjny, podróżnik. Autor m.in. książek "Masala", "Wielki gracz. Ze Żmudzi na Dach Świata", "Mozaika. Śladami Rechowiczów" czy "Prince Polonia". Spotkanie poprowadzi Marek Kochanowski. Początek obu spotkań o godz. 18.00.

Osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych w przestrzeni klubu Zmiana Klimatu, proszone są o wysłanie prośby o bezpłatną wejściówkę na adres mailowy: zebrane.festiwal@gmail.com. W mailu zwrotnym otrzymają instrukcje dotyczące warunków uczestnictwa w festiwalu.

Z uwagi na stan epidemii wydarzenia festiwalowe będą jednocześnie transmitowane online. Linki do transmisji poszczególnych wydarzeń pojawią się w mediach społecznościowych.

Festiwal zakończy się w środę (9.09) koncertem projektu Copticus Oleś Brothers i Dominika Strycharskiego.

Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Program: 11. Festiwal Literacki Zebrane

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1702 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39