Trwa nabór wniosków o stypendia sportowe marszałka

2011.02.01 00:00
Jeszcze do 28 lutego bieżącego roku można składać wnioski o przyznanie stypendium sportowego Marszałka Województwa Podlaskiego. Wsparcie finansowe może trafić do zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym.
Trwa nabór wniosków o stypendia sportowe marszałka
Fot: E.S.

- Podstawowymi kryteriami otrzymania stypendium jest m.in. uprawianie dyscypliny olimpijskiej lub dyscypliny objętej systemem współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz zajęcie miejsca od I do VI w Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy lub miejsca od I do III w Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych - warunki otrzymania stypendium sportowego wymienia Jan Kwasowski z Urzędu Marszałkowskiego.

Z wnioskiem o jego przyznanie mogą wystąpić prezesi Okręgowych Związków Sportowych, Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Stowarzyszenia Sportowego oraz stowarzyszeń i organizacji kultury fizycznej z terenu województwa podlaskiego.

Więcej informacji na temat stypendiów można uzyskać tutaj.

E.S.

1392 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39