Trwa rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe na UMB

2013.09.05 00:00
Do 20 września trwa rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe pn. "Biostatystyka - zastosowania statystyki w medycynie klinicznej, biologii i naukach o zdrowiu" na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Trwa rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe na UMB
Fot: veer.com

Biostatystyka jest dziedziną o szerokim zastosowaniu w badaniach biomedycznych, a anglojęzyczne studia podyplomowe w zakresie biostatystyki oferowane przez UMB są ofertą unikatową na polskim rynku.

W dwóch edycjach rocznych studiów podyplomowych wsparciem zostanie objętych ogółem 40 słuchaczy będących absolwentami studiów co najmniej I stopnia, w szczególności osoby aktywne zawodowo, pragnące podnieść kwalifikacje jako biostatystyk lub uzyskać nowe kwalifikacje.

Uczestnictwo w studiach jest bezpłatne. Zajęcia w całości prowadzone będą w języku angielskim.

W I edycji, w roku akademickim 2013/2014, program studiów podyplomowych będzie realizowany przy użyciu technik "blended learning", czyli kombinacji wykładów prowadzonych tradycyjnie oraz wykładów prowadzonych zdalnie (przy użyciu wideokonferencji). W II edycji studiów podyplomowych w roku akademickim 2014/2015 poszczególne, tradycyjne i zdalnie prowadzone moduły zastępowane będą stopniowo modułami w formie e-learning - planowane są 2 moduły w formie wykładów tradycyjnych, 3 w formie telekonferencji oraz 3 w formie e-learningu. Jednocześnie prowadzone będą prace nad przygotowaniem całego programu w formie e-learning, który będzie mógł zostać wdrożony w okresie późniejszym.

Okres realizacji projektu to wrzesień 2013 r. – sierpień 2015 r. Rekrutacja potrwa do 20 września.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.rok.umb.edu.pl oraz w Biurze Projektu: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Dział Integracji Systemu Zarządzania wraz z Zespołem ds. Projektów Pomocowych, ul. J. Kilińskiego 1, 15-089 Białystok (prawe skrzydło Pałacu), tel. 85 748 55 21.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

686 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39