Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia językowe

2013.10.24 00:00
Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju organizuje bezpłatne kursy językowe w ramach projektów: "Lingwistyka i turystyka" oraz "Gimnastyka języka i turystyka". Do wyboru są zajęcia z języka niemieckiego lub angielskiego.
Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia językowe
Fot: sxc.hu

Głównym celem projektów jest podniesienie kompetencji językowych z zakresu języka angielskiego i niemieckiego przez osoby zamieszkujące gminy: Hajnówka, Narewka oraz Białowieża i pracujące w branży turystycznej.

Dodatkowymi kryteriami rekrutacji są: wykształcenie (w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby z niskim wykształceniem), poziom znajomości języka obcego (weryfikowany na podstawie testu wstępnego) oraz staż pracy w branży turystycznej (mniej niż 2 lata).

Kursy językowe (do wyboru z angielskiego lub niemieckiego) obejmują 60 h lekcyjnych. Zajęcia będą odbywać się 2 razy w tygodniu w trybie weekendowym. Na koniec kursu uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające poziom biegłości językowej.

Rekrutacja jest prowadzona do 31 października. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 85 651 41 46 lub w siedzibie Biura Projektu, czyli w Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju, przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego 39A w Białymstoku.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

671 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39