Trwa rekrutacja na unikalne studia podyplomowe w WSFiZ

2015.10.29 00:00
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania ogłosiła rekrutację na studia podyplomowe. Można wybierać spośród wielu przyszłościowych kierunków.
Trwa rekrutacja na unikalne studia podyplomowe w WSFiZ
Fot: WSFiZ

Rusza kolejna już kolejna edycja studiów Master of Business Administration (MBA) w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Studia realizowane są w ramach partnerskiej umowy o współpracy między białostocką uczelnią a Fachhochschule des Mittelstand w Bielefeld w Niemczech.

Studia MBA to 2-letnie kształcenie podyplomowe skierowane do osób mających już ukończone studia, szczególnie zalecane są kadrze kierowniczej przedsiębiorstw i instytucji.

Zajęcia prowadzą osoby związane z biznesem, co sprawia, że absolwenci MBA dowiadują się informacji dotyczących nie tylko teorii, ale i praktyki, a to przełoży się później na ich umiejętność rozwiązywania problemów organizacyjnych.

Zajęcia mają charakter wykładów, ćwiczeń, warsztatów, prac projektowych, projektów konsultingowych, gier symulacyjnych czy studiów przypadków.
Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie nauki pozwolą zdobyć odpowiednie przygotowanie oraz kwalifikacje w zakresie zarządzania, które umożliwia dalszy rozwój i karierę zawodową.

W roku akademickim 2015/2016 Centrum Kształcenia Podyplomowego w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku zaprasza także na studia podyplomowe: Menedżerskie, Kadry i płace, Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw, Organizacja i zarządzanie oświatą oraz Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej.

Zainteresowani mogą zapisywać się na stronie centrumpodyplomowe.pl

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1756 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39