Trwają zapisy na kursy samoobrony kobiet WBT

2013.08.08 00:00
W sezonie 2013/2014 Białe Niedźwiedzie zaczynają Realne Kursy Samoobrony Kobiet WBT z wykorzystaniem kombinezonu REDMAN.
Trwają zapisy na kursy samoobrony kobiet WBT

WBT jest jedynym w swoim rodzaju systemem samoobrony od początku zaprojektowanym wyłącznie dla kobiet. Szkolenie rozpoczyna się od nauki rozpoznawania sytuacji zagrożenia i unikania ich, treningu pewności siebie i zachowania przy spotkaniu z napastnikiem. Uczestniczki uczą się reagować stosownie do poziomu zagrożenia i w miarę postępów uczą się rozwiązywania konfliktów poprzez fizyczną i słowną samoobronę.

System WBT nie jest jednym ze sportów walki. Nie wymaga przygotowania sprawnościowego. WBT jest całościowym systemem obrony przed wszelkimi formami przemocy, obejmującym zarówno trening psychologiczny, jak i praktyczną naukę skutecznych metod samoobrony, przeznaczonym dla każdej kobiety, niezależnie od warunków fizycznych. Szkolenie prowadzone jest przez instruktorów sztuk walki i byłych instruktorów jednostek specjalnych przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Projekt zakłada, że szkolenie składa się z 12 spotkań 2-godzinnych. Istnieje możliwość poszerzania i rozwijania zdobytych umiejętności w grupie zaawansowanej. Kursy rozpoczną się we wrześniu.

Więcej informacji na temat szkolenia: Białostockie Centrum Sztuk Walki - ul. Pogodna 65 - sensei Cezary Zugaj (tel. 602413006).

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1453 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39