Trwają zapisy na wydarzenie dla kobiet. Gwiazdą wieczoru będzie Sławek Uniatowski

2024.03.12 19:38
W piątek (15 marca) zaplanowano II Podlaskie Spotkanie Kobiet w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Do środy (13 marca) trwają zapisy.
Trwają zapisy na wydarzenie dla kobiet. Gwiazdą wieczoru będzie Sławek Uniatowski
Fot: pixabay.com

Podobnie jak w poprzedniej edycji, starsze pokolenie kobiet będzie miało okazję dzielić się swoją mądrością życiową, przeżyciami oraz refleksjami dotyczącymi przeszłości, ale także patrzeć w przyszłość i dzielić się spostrzeżeniami na temat tego, co może nadejść. Dla młodszego pokolenia kongres stanowi unikalną szansę na zdobycie wiedzy, która może stać się źródłem inspiracji do podejmowania działań i wprowadzania zmian w swoim życiu.

Wzajemna inspiracja i wymiana poglądów to kluczowe elementy tego spotkania. Kongres ma promować solidarność między kobietami i wzmacniać ich rolę w społeczności. Celem organizatorów jest to, aby uczestniczki poczuły, że nie są same, że obok nich jest inna kobieta, która rozumie ich doświadczenia, uczucia i myśli. Spotkanie ma również na celu dostarczenie narzędzi i umiejętności, które pozwolą kobietom rozwijać się, dbać o siebie oraz budować pewność siebie i utrwalać wartości, którymi się kierują w życiu.

Tematy tegorocznych paneli dyskusyjnych to:

1. Balansując między macierzyństwem a marzeniami: Rodzicielstwo, ambicje i życiowy rozwój
2. Tajemnice męskiej perspektywy: Rozważania o mężczyznach w XXI wieku
3. Odkrywanie sensu życia przez okno logoterapii: Podróż ku zrozumieniu i spełnieniu

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski i Instytut Na Rzecz Rozwoju Kobiet i. Izabeli Branickiej – Piano et Forte. Gwiazdą wieczoru będzie Sławek Uniatowski.

Impreza odbędzie się w piątek (15 marca) o godz. 18.00. Zapisy trwają do 13 marca 2024 r. pod adresem email: agata.borowik@podlaskie.eu.

ms
24@bialystokonline.pl

875 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39