Trzej 20-latkowie wpadli w ręce policji na osiedlu Młodych

2017.02.13 14:49
Białostoccy policjanci zatrzymali trzech 20-latków za posiadanie środków odurzających. Uwagę mundurowych zwróciło to, że jechali samochodem poruszającym się z prędkością nieadekwatną do panujących warunków pogodowych.
Trzej 20-latkowie wpadli w ręce policji na osiedlu Młodych
Fot: Monika Zysk

Funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali w godzinach nocnych na osiedlu Młodych do kontroli samochód marki Renault poruszający się z prędkością nieadekwatną do panujących warunków atmosferycznych.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili u kierowcy zawiniątko z torebką foliową. Znajdowało się w niej ponad 5 gramów suszu roślinnego.

Podczas dalszego przeszukiwania samochodu policjanci ujawnili jeszcze 2 torebki foliowe z suszem roślinnym, które okazały się własnością dwójki pasażerów renault.

Mundurowi zabezpieczyli łącznie prawie 9 gramów suszu roślinnego, który po zbadaniu testerem narkotykowym okazał się marihuaną.

Mężczyzn zatrzymano. Teraz 20-latkowie za naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą przed sądem.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39