POLECAMY
Od samego początku powstania rowery miejskie cieszą się ogromną popularnością. Niestety, nie wszyscy wypożyczający odstawiają je na swoje miejsce.
W czwartek (7.08) około godz. 21.30 strażnicy miejscy odnaleźli trzy rowery miejskie porzucone przy ul. Antoniukowskiej pod mostem na rzece Białej. - Pojazdy pozostawione były bez opieki i w żaden sposób nie były zabezpieczone - mówi Jacek Pietraszewski, rzecznik straży miejskiej w Białymstoku. Niestety próby ustalenia użytkowników jednośladów nie dały rezultatów. Po skontaktowaniu się z dyżurnym straży miejskiej funkcjonariusze uzyskali kod, który pozwolił na pozostawienie ich w stojakach do tego przeznaczonych.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 10:34
Praca 10:00
Kryminalne 10:00
Turystyka 10:00
Zdrowie 09:10
Sport 09:00
Sport 08:23
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji