Tworzywo promuje nową płytę. Zawita też do Białegostoku [WIDEO]

2016.10.31 08:07
Projekt Tworzywo Fisza i Emade jest w trasie promującej najnowszą płytę "Drony". Przyjedzie także do Białegostoku. Koncert w środę (2.11) w Zmianie Klimatu.
Tworzywo promuje nową płytę. Zawita też do Białegostoku [WIDEO]
Fot: materiały prasowe

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczajał fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich poprzedni album pt. "Mamut" był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom Złotą Płytę oraz Fryderyka w kategorii "Album roku elektronika / indie / alternatywa". "Gazeta Wyborcza" uznała krążek za najlepsze polskie wydawnictwo 2014 roku, a single "Pył" oraz "Ślady" utrzymywały się przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Radiowej Trójki.

W październiku premierę miał kolejny album Tworzywa zatytułowany "Drony", który zapowiadał singiel "Telefon".To opowieść o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają. Produkcja Emade - jak zawsze jest na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite sola gitarowe. Za teksty odpowiada oczywiście Fisz.

Koncert Tworzywa odbędzie się 2 listopada o godz. 20.00, otwarcie drzwi klubu o godz. 19.00.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły: Fisz Emade Tworzywo - Białystok

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

218 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39