Tydzień Godnego Porodu. Ciekawe warsztaty i spotkania - można się zgłaszać

2024.05.14 08:04
Poliklinika Arciszewscy zaprasza wszystkie chętne panie do wzięcia udziału w akcji "Tydzień Godnego Porodu. Koktajl Hormonów - poznaj przepis na dobry poród i połóg". W ramach inicjatywy można skorzystać z darmowych spotkań, porad i szkoleń.
Tydzień Godnego Porodu. Ciekawe warsztaty i spotkania  - można się zgłaszać
Fot: pixabay.com

Poliklinika Arciszewscy wraz z Fundacją już drugi raz organizuje Tydzień Godnego Porodu. Jest to ogólnopolska akcja. W ramach akcji można skorzystać z darmowych warsztatów, które odbędą się 15 maja w godz. 12.00-15.00.

Wydarzenie rozpocznie się prezentacją Fundacji rodzić po Ludzku pt. "Koktajl hormonów". Następnie uczestnicy wezmą udział w szkoleniu "Magiczny dotyk - tworzenie więzi i warsztaty kangurowania". Poprowadzi je certyfikowana doradczyni laktacyjna, specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego oraz pielęgniarstwa rodzinnego Monika Truszkowska. 

Następnie przygotowano warsztat pt. „Poród z gwizdkiem - metodą Guillarme, przygotowanie do porodu i połogu”, przygotowany przez mgr Paulę Kulasińską - fizjoterapeutkę uroginekologiczną i specjalistkę opieki okołoporodowej. 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 885 585 685. Ilość miejsc jest ograniczona.

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl

897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39