Tylko w First Minute

2017.06.29 08:49
Sezon letni niemal w pełni, a Tourperatorzy ruszyli z ofertami na zimę 2017/2018. To kolejna odsłona First Minute - wielkiej przedsprzedaży ofert w atrakcyjnych cenach. Planujesz wakacje w okresie od listopada do marca? To propozycja dla Ciebie!
Tylko w First Minute

Czy warto? Oczywiście!

Na początku pojawiają się pytania: co daje nam wczesny zakup, czy rzeczywiście warto? Odpowiadamy: porównując korzyści płynące z first minute z korzyściami promocji last minute, śmiało możemy powiedzieć, że warto!

Każdy z touroperatorów, wprowadzając nową ofertę na rynek, zachęca dużymi zniżkami i dodatkowymi korzyściami. Obserwując ceny, potwierdzamy, że wcześniej znaczy taniej. Jako zabezpieczenie klienci otrzymują gwarancję najniższej ceny. Zadziała ona w momencie, kiedy cena tej samej wycieczki zmalałaby. Oczywiście wyłączone jest z tego promocja last minute, natomiast przez cały okres sprzedaży mamy pewność, że nie przepłaciliśmy.

Same plusy

Touroperatorzy zdają sobie sprawę, że od rezerwacji we wczesnym terminie do czasu wyjazdu może się sporo zmienić. Jako zabezpieczenie oferują darmową możliwość zmiany rezerwacji. Do określonego czasu przed wyjazdem można zmienić termin wyjazdu, dane uczestników czy kierunek. Świadomość, że jeśli nasze plany nieco się zmienią, nie zostaniemy obciążani dodatkowymi kosztami, to ogromny komfort. Atutem wczesnego zakupu jest obniżona kwota zaliczki, którą należy opłacić przy założeniu rezerwacji. Dzięki temu w momencie wyboru wycieczki nasz budżet nie zostanie mocno nadszarpnięty. Oczywiście należy również pamiętać o najważniejszym plusie first minute: szerokim wyborze kierunków i hoteli.

W tym roku bezpośrednio możemy polecieć do Brazylii i Panamy. Dla niezdecydowanych pomiędzy wycieczką objazdową a wypoczynkową mamy połączenie w postaci "egzotyki light", gdzie w cenie zawarte jest zwiedzanie największych atrakcji regionu i leniwego odpoczynku w wybranym hotelu.

A co jeżeli żadna z pakietowanych wycieczek się nam nie spodoba? Nie ma problemu. Nasze biura oferują możliwość pakietowania każdej usługi oddzielnie. Wybieramy osobno hotel, przelot, transfer, ubezpieczenie. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy nie chcemy spędzić całego pobytu w jednym hotelu. Oferta hoteli na dojazd własny jest bardziej rozbudowana, daje możliwość znalezienia hotelu praktycznie wszędzie, nawet w tych mniej turystycznych miejscowościach. Co do wyboru lotów, również mamy dużą elastyczność, ponieważ poza lotami czarterowymi jest możliwość rezerwacji lotu rejsowego.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu

Po wybraniu swoich idealnych wakacji warto pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu. Podróżni często nie zdają sobie sprawy, że ubezpieczenie podstawowe, czy karta EKUZ przy wyjazdach na terenie UE, nie są wystarczające w razie nagłej choroby czy nieszczęśliwego wypadku. Na dodatkowe ubezpieczenie powinny zdecydować się osoby, które cierpią na choroby przewlekłe, ponieważ większość organizatorów nie oferuje ubezpieczenia podstawowego obejmującego takie schorzenia.

O wiele przyjemniejsze jest oczekiwanie na upragnione wakacje ze świadomością, że w razie ewentualnej choroby nie straci się pieniędzy zainwestowanych w wyjazd. Przypadki niestety chodzą po ludziach. Doradzamy zatem ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, która pozwoli nam odzyskać 100% poniesionych kosztów w razie nagłego wypadku lub choroby.

Więcej szczegółów pod nr tel. 786242424 lub na naszej stronie www.24holiday.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


951 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39