Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Uczucia wyrażone poprzez taniec. "Mr. Gaga" w Kinie Konesera [WIDEO]

2017.04.11 13:07
Uczucia wyrażone poprzez taniec. "Mr. Gaga" w Kinie Konesera [WIDEO]
Fot: materiały organizatora

Ohad Naharin to wieloletni szef słynnego zespołu tańca współczesnego. W Kinie Konesera będzie można obejrzeć film przybliżający tę postać.

"Mr. Gaga" to film opowiadający o choreografie Ohadzie Naharinie, wieloletnim szefie najsłynniejszego zespołu tańca współczesnego z Izraela, Batsheva Dance Company. Reżyser towarzyszył artyście przez 8 lat, aby ukazać jego życie i niezwykłą ewolucję jako tancerza, twórcy i człowieka. Heymann rejestrował, zarówno jego życie prywatne, przebieg prób zespołu, jak i zajęcia z opracowanego przez Naharina języka ruchu, Gaga, umożliwiającego każdemu wyrażenie swoich emocji poprzez taniec.

Film ten już w najbliższą środę (12.04) będą mogli obejrzeć widzowie Kina Konesera. Dołączyć do nich mogą wszystkie osoby, które lubią kino niebanalne, z interesującą fabułą i inteligentnym humorem. Chodzi nie tylko o uprzyjemnienie widzowi czasu spędzonego w kinie, ale też o wzbogacenie go o nowe przeżycia i walory wizualne.



Sprawdź: Kino Konesera "Mr. Gaga"

Monika Zysk

Monika Zysk

monika.zysk@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas