Udany start załogi Halls Rally Team na rajdzie Wisły

2013.05.29 00:00
Tegoroczny Rajd Wisły był drugą odsłoną Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Kierowcy rywalizowali na 15 odcinkach specjalnych liczących w sumie 176 kilometrów.
Udany start załogi Halls Rally Team na rajdzie Wisły

Załoga Radosław Raczkowski i Łukasz Gwiazda zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej 2WD i siódme w klasyfikacji generalnej rajdu oraz drugie miejsce w klasyfikacji Citroen Racing Trophy.

- Tak jak się spodziewaliśmy, nowa runda RSMP okazała się bardzo trudnym rajdem, który nie wybaczał błędów. Bardzo się cieszę, że od pierwszego oesu potrafiliśmy utrzymywać wysokie tempo i toczyliśmy wyrównaną walkę z naszymi rywalami, a przy tym udało się nam uniknąć większych błędów. Cały nasz zespół był mocno zmotywowany i wykonał dużo pracy, abyśmy mogli na mecie cieszyć się z drugiego miejsca w klasyfikacji 2WD oraz siódmego w klasyfikacji generalnej rajdu - powiedział Radosław Raczkowski.

- Wszystko funkcjonowało jak trzeba, jechaliśmy swoim tempem, bez podejmowania zbędnego ryzyka. Teraz pozostaję nam trochę analizy i spokojnie możemy przygotowywać się do kolejnej rundy Rajdowych samochodowych Mistrzostw Polski - dorzuca Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

646 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39