Ukradł alkohol, napój i parówki. Ze sklepu uciekł w samych spodniach

2021.11.29 14:53
Policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna ze sklepowej półki ukradł alkohol, napój oraz paczkę parówek, po czym chciał wyjść nie płacąc za towar.
Ukradł alkohol, napój i parówki. Ze sklepu uciekł w samych spodniach
Fot: KMP Łomża

W sobotę (27.11) łomżyńscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło tego samego dnia, po godz. 14.00 w jednym z marketów w Łomży.

Jak ustalili policjanci, 32-letni mężczyzna ze sklepowej półki wziął dwie butelki wódki, napój gazowany oraz parówki, po czym chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Wtedy na jego drodze stanął pracownik ochrony. W momencie, kiedy mężczyzna próbował powstrzymać złodzieja doszło między nimi do szarpaniny. Pracownik ochrony ściągnął z podejrzanego kurtkę, bluzę i koszulkę, ale to nie powstrzymało mężczyzny od ucieczki. W samych spodniach uciekł w kierunku pobliskiego osiedla.

Okazało się, że całe zdarzenie nagrały kamery sklepowego monitoringu.

- Funkcjonariusze przeglądając monitoring rozpoznali podejrzanego. Już po niespełna 3 godzinach od zdarzenia, policjanci zatrzymali mężczyznę w jednej z piwnic bloku na osiedlu Południe - informuje KMP Łomża.

32-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, za którą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1463 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39