Ulica dla Hospicjum. Hip-hopowe koncerty na Węglowej

2013.01.17 00:00
Już po raz trzeci, artyści sceny hip-hopowej zagrają wspólny koncert charytatywny "Ulica Dla Hospicjum". Cały dochód z wydarzenia jest przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji "Pomóż Im".
Ulica dla Hospicjum. Hip-hopowe koncerty na Węglowej
Fot: materiały organizatora

Po sukcesach dwóch poprzednich koncertów z tego cyklu, dzięki którym udało się zebrać blisko 20 000 zł na rzecz podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, organizatorzy wydarzenia - Stowarzyszenie 0-85 postanowiło zorganizować imprezę z jeszcze większym rozmachem.Tegoroczna odsłona wydarzenia zostanie podzielona na dwa dni koncertowe.

- Po kilku miesiącach pracy udało nam się skompletować skład artystów hip hopowych z różnych stron kraju. Wykonawcy postanowili zrezygnować ze swoich koncertowych stawek, okazując w ten sposób swoje dobre serca i przyczyniając się do pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom – powiedział Witold Ostrowiecki, organizator "Ulicy dla Hospicjum".

W piątek, 18 styczna na Węglowej wystąpią: JWP, WSRH, Borixon, Bez Cenzury, Buka i HZD/JasiekMBH, natomiast w sobotę, 19 stycznia zagra: Lilu, Te-Tris, Bisz (B.O.K) + live band, Peerzet, LJ Karwel i Flamaster Na Szkle.

Sprawdź szczegóły wydarzenia: Ulica dla Hospicjum

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

832 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39