Ulicami Białegostoku przejdą drogi krzyżowe. Szykują się utrudnienia w wielu miejscach

2017.03.31 12:05
Przed świętami wielkanocnymi odbędzie się nie tylko Miejska Droga Krzyżowa, ale i osiedlowe przemarsze. Kierowcy powinni w godzinach wieczornych uzbroić się w cierpliwość.
Ulicami Białegostoku przejdą drogi krzyżowe. Szykują się utrudnienia w wielu miejscach
Fot: archibial.pl / Teresa Margańska

Przez najbliższe 2 tygodnie w Białymstoku organizowane będą drogi krzyżowe. Kierowcy muszą liczyć się zatem z czasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

31 marca na Dziesięcinach

W godz. 18.30-21.00 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Leszczynową (wymarsz z kościoła parafialnego), Kasztanową, Bukową, Cedrową, Dębową, Morelową, Dziesięciny (przejście przez ul. Hallera), Orzechową, Jałowcową, Jesionową (przejście przez ul. Hallera), drogą osiedlową wzdłuż ul. Hallera.

2 kwietnia na Nowym Mieście

W godz. 15.00-17.00 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Pułaskiego (wymarsz z kaplicy parafialnej przy ul. Pułaskiego 94), Dubois, Rzymowskiego, Żeromskiego, Pułaskiego (powrót do kaplicy parafialnej).

3 kwietnia na Piaskach

W godz. 18.30-20.30 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Waszyngtona (wyjście z kaplicy, przejście pasażem przy ul. Żelaznej), Żelazną, Wołodyjowskiego, Zwierzyniecką (jednym pasem do ul. Wesołej), Wesołą, Waszyngtona (w kierunku kaplicy parafialnej).

3 kwietnia na Bacieczkach

W godz. 19.00-21.00 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: NMP Królowej Rodzin (wymarsz z kościoła parafialnego), Heweliusza, Komisji Edukacji Narodowej, Kołłątaja, Pileckiego, Pietkuna, Pietkiewicza. Powrót do kościoła ulicami: Komisji Edukacji Narodowej, Heweliusza, NMP Królowej Rodzin.

7 kwietnia w Centrum

W godz. 19.00-21.00 przemarsz przy wyłączonym ruchu ulicami: plac Jana Pawła II (wymarsz z kościoła parafialnego), Rynek Kościuszki (na odcinku od ul. Kościelnej do Sienkiewicza), skrzyżowaniu ul. Rynek Kościuszki – Sienkiewicza, Rynek Kościuszki (na odcinku od ul. Sienkiewicza do Lipowej), Lipową, plac Niepodległości im. Romana Dmowskiego, Abramowicza.

8 kwietnia na Starosielcach

W godz. 16.30-18.00 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Nowosielską (wymarsz z kościoła parafialnego), Francuską, Węgierską, Krzywoń, Troczewskiego, Nowosielską (powrót do kościoła parafialnego).

8 kwietnia na Zielonych Wzgórzach

W godz. 18.45-21.00 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Słonecznikową (wymarsz z kościoła parafialnego), Rumiankową, Zielonogórską, Słonecznikową (zakończenie na placu przed kościołem).

10 kwietnia na Dojlidach

W godz. 18.30-20.30 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Niedźwiedzią (wymarsz z kościoła parafialnego), Wilczą, Żurawią, Sarnią, Sokolą, Niedźwiedzią (powrót do kościoła parafialnego).

14 kwietnia na Mickiewicza

W godz. 21.00-22.00 przemarsz przy ograniczonym ruchu ulicami: Mickiewicza (wymarsz z kościoła parafialnego), Zwierzyniecką, Białowieską, Przemysłową (powrót do kościoła parafialnego).

Marsz Modlitewny

2 kwietnia przypada 12. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. W związku z tym organizowany jest Marsz Modlitewny. W godz. 19.00-20.30 wystąpią ograniczenia w ruchu na ul. Mickiewicza (na odcinku od kościoła parafialnego pw. św. O. Pio przy ul. Mickiewicza 54A do drogi dojazdowej do lotniska Krywlany).

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

987 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39