Unikając zderzenia wjechali do rowu

2022.11.18 20:21, Aktualizacja: 2022.11.18 20:40
Samochód straży pożarnej jechał do wypadku w miejscowości Czerlonka Leśna (powiat hajnowski), jednak po drodze unikając zderzenia z osobówką wjechał do rowu. Pojazd PSP leży na boku.
Unikając zderzenia wjechali do rowu
Fot: KW PSP Białystok

W piątek (18.11) około godz. 14.30 doszło do zdarzenia drogowego na trasie Hajnówka-Białowieża, w którym uczestniczył pojazd straży pożarnej.

- Pojazd pożarniczy unikając zderzenia z samochodem osobowym, zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Osoba podróżująca samochodem osobowym zgłaszała ból w klatce piersiowej. Załoga pojazdu Państwowej Straży Pożarnej, który uczestniczył w kolizji została zabrana kolejnym samochodem gaśniczym na miejsce wypadku, do którego byli zadysponowani - poinformował mł. bryg. Piotr Chojnowski, rzecznik prasowy podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Auto leży bokiem na poboczu. Samochód osobowy jest na kołach, na poboczu. Kobieta kierująca pojazdem po przebadaniu została na miejscu, z kolei ratownik z obsady pojazdu PSP zgłosił bóle w klatce piersiowej i został zabrany na badania do szpitala. Po badaniach został odesłany do domu.

[AKTUALIZACJA]

Pojazd został już podniesiony.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

608 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39