Up To Date Festival. Będą niespodzianki, ruszyła też sprzedaż biletów [WIDEO]

2014.05.07 00:00
Pierwsze oficjalne informacje płyną z obozu festiwalu Original Source Up To Date. Jego piąta edycja odbędzie się w dniach 19-20 września.
Up To Date Festival. Będą niespodzianki, ruszyła też sprzedaż biletów [WIDEO]
OSUTD Festival odbędzie się 19-20 września na Węglowej i w OiFP

Original Source Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip-hop w połączeniu z innymi aktywnościami twórczymi składają się na oryginalną imprezę.

Jubileusz zobowiązuje. Organizatorzy zaserwują dozę nowości, wśród nich wiele niespodzianek. Jedną z nich zdradzają: scena Stan Skupienia wędruje do budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki, która dołączyła do partnerów festiwalu. Koncerty na dużej scenie OiFP rozpoczną OSUTD Festival w piątek, 19 września. Po inauguracji wracamy do stałej miejscówki, czyli Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa, gdzie aż do niedzielnego poranka upust swojej energii artystycznej dawać będzie ponad 50 artystów na 4 scenach jednocześnie.

Kto wystąpi w tym roku? Pierwsi ogłoszeni artyści

The Doppelgangaz Grupa z Nowego Jorku składająca się z raperów/producentów: EP oraz Matter Ov Fact. Zespół ma na koncie kilka albumów studyjnych, w tym bardzo dobrze przyjęty "HARK!" z 2013 roku.D.J. Detweiler (Flutedrop live) Pochodzi z Hiszpanii, a mieszka w Berlinie. Detweiler parodiuje szeroko rozpoznawalne utwory innych artystów. Nie tylko kpi z showbiznesu, ale także wnikliwie ukazuje wrażliwość na muzyczny świat.

Robert Hood pres. Floorplan live Robert Hood to legenda. Ojciec chrzestny minimal techno. Gościł już u nas w 2011 roku, ale po albumie wydanym pod jego innym aliasem - Floorplan, organizatorzy nie mogli odmówić sobie przyjemności zaproszenia go po raz kolejny.bvdub & OiFP Orchestra live Białostocka publika dobrze zna Brocka Van Weya. Wystąpił podczas zeszłorocznego Ambient Parku. Tym razem, w specjalnym projekcie, zagra razem z Orkiestrą OiFP.Ruszyła sprzedaż biletów

Dostępne będą dwa rodzaje karnetów: na występy w TCK Węglowa i Operze oraz na wydarzenia jedynie w TCK Węglowa. Oprócz tego, będzie można wejść w posiadanie biletu jedynie na inaugurację w Operze lub biletu jednodniowego na Węglowej. Ceny pierwszej puli (do 9 czerwca): karnet TCK Węglowa + scena Stan Skupienia OiFP - 109 zł, karnet TCK Węglowa - 59 zł, bilet Stan Skupienia OiFP - 59 zł.

Bilety są dostępne na stronie www.uptodate.pl oraz za pośrednictwem Ticketpro.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1011 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39