Up To Date Festival goni Audioriver. Białystok doceniony w plebiscycie Munoludy

2014.02.24 00:00
Original Source Up To Date Festival, Ambient Park, klub Metro docenione w plebiscycie Munoludy 2013. To już trzecia edycja prestiżowego plebiscytu, w którym nagradzani są artyści oraz wydarzenia polskiej sceny klubowej.
Up To Date Festival goni Audioriver. Białystok doceniony w plebiscycie Munoludy
Fot: Michał Kardasz
Ambient Park 2013

W kategorii "Festiwal Roku" drugą pozycję zajął Original Source Up To Date Festival. Ustąpił miejsca tylko płockiemu Audioriver Festival. Wyprzedził natomiast takie imprezy, jak Heineken Open'er Festival w Gdyni i Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

W gronie wyróżnionych znalazł się też Ambient Park. Organizowane w sierpniu na Plantach muzyczne wydarzenie znalazło się na trzecim miejscu w kategorii "Event Roku". Wysoko, bo na 4. miejscu w swojej kategorii, uplasował się klub Metro.

W gronie wyróżnionych znaleźli się też pochodzący z Białegostoku DJ'e oraz artyści. Najwyższe z nich, bo 9. miejsce zajął Dtekk - pomysłodawca i główny organizator Up To Date Festival. Na 23. miejscu plebiscytu uplasował się Auricom. W tej kategorii triumfowali Catz'n Dogz. Jeżeli chodzi o artystów, to na 37. miejscu znalazła się Miss God, a czterdziestkę zamknął projekt Vshood. Wygrał zespół Rebeka.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1055 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39