Up To Date Festival nie tylko na stadionie. Uczestników dowiozą specjalne autobusy [WIDEO]

2016.09.22 08:13
Czas na siódmą edycję Up To Date Festival. W tym roku impreza zmienia lokalizację - odbędzie się w kilku miejscach - na parkingach stadionu miejskiego, w Pałacu Branickich i Operze i Filharmonii Podlaskiej.
Up To Date Festival nie tylko na stadionie. Uczestników dowiozą specjalne autobusy [WIDEO]
Fot: Michał Kardasz

Up To Date Festival to nieszablonowy białostocki festiwal - jego kolejna odsłona już w piątek i sobotę (23 i 24 września). Impreza łączy kulturę muzyki elektronicznej z hip-hopem i sztukami wizualnymi. Muzyczny line-up to połączenie klasyków ze świeżymi trendami.

Nowe festiwalowe miejsca

Główna część tegorocznej imprezy odbędzie się na krytych parkingach stadionu miejskiego. Tam zlokalizowane będą sceny: T-Mobile Electronic Beats, Technosoul i Red Bull Container. Z kolei Centralny Salon Ambientu zagości w dwóch miejscach. W piątek (23.09) ambient rozbrzmiewać będzie w Aula Magna Pałacu Branickich, a w sobotę (24.09) - w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają na after party, które będzie swoistym pożegnaniem dworca PKS. Podczas imprezy, 1 października, wystąpią Syny, Daniel Drum i artyści związani z festiwalem Up To Date.

Wstęp wolny dla seniorów

Pomysłodawcy imprezy znów pozytywnie zaskoczyli promocją. Przygotowali filmik, który jest ukłonem w stronę starszego pokolenia.Ponadto zapraszają do udziału w Festiwalu właśnie seniorów. Wszystkie osoby 50+ wchodzą na imprezę za darmo (akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na stadionie miejskim).

Informacje praktyczne

Wszyscy wybierający się na imprezę powinni wiedzieć, że wejście na Festiwal będzie się znajdowało od strony ul. Słonecznej. Uczestnicy Festiwalu mogą bezpłatnie korzystać z parkingu przy stadionie. Przed wejściem na teren imprezy również będzie można nabyć bilety. Po zakończeniu obu dni Centralnego Salonu Ambientu specjalne autobusy zabiorą uczestników na stadion miejski. Podczas imprezy będzie można kupić bluzy, koszulki i torby z kolekcji "Pozdro Techno".

Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Program: Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1746 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39