Up To Date Festival. Wygraj bilety na imprezę [KONKURS]

2017.09.04 07:53
Blisko 50 artystów na pięciu muzycznych scenach i muzyka po brzegi wypełniająca festiwalowe lokalizacje. Tak będzie już za kilka dni. W piątek i sobotę (8-9.09) odbędzie się kolejna edycja festiwalu Up To Date.
Up To Date Festival. Wygraj bilety na imprezę [KONKURS]
Fot: Grzegorz Chuczun

Up To Date Festival nie jest zwykłym festiwalem. W ciągu siedmiu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

Systematyczny rozwój festiwalu jest bez wątpienia wynikiem niebanalnej promocji, która stała się głównym magnesem festiwalu zarówno dla fanów muzyki, jak i miłośników nieszablonowych wydarzeń kulturalnych.

Festiwal na dobre zadomowił się w surowych wnętrzach krytych parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej, które w drugi weekend września wypełnią się muzyką po brzegi. Pozostałe festiwalowe miejsca to Opera i Filharmonia Podlaska oraz tegoroczna nowość - Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. W programie są też wystawy i specjalne promocje dla uczestników.

Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

U nas możecie wygrać jednoosobowe karnety na Stadion Miejski: Konkurs

Więcej o wydarzeniu: Up To Date Festival 2017. Zmiana w programie i dużo niespodzianek

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1654 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39