Up To Date Festival - znamy kolejnych artystów

2017.07.20 12:43
Organizatorzy Up To Date Festival uchylili rąbka tajemnicy. Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na białostockiej scenie podczas tej imprezy.
Up To Date Festival - znamy kolejnych artystów
Fot: Grzegorz Chuczun
We wrześniu odbędzie się kolejna edycja Up To Date Festival

Ogłoszono kolejnych artystów, ktorzy pojawią się podczas tegorocznego Up To Date Festival. Jedno jest pewne - impreza jest szykowana z prawdziwym rozmachem.

Podczas festiwalu na scenie pojawią się: Clams Casino, pochodzący z New Jersey, Verge&Osmo Nadir live, Rosalie, Eltron John, Adi Nowak, Boogie Mafia (Bert&Harper), Da Vosk Docta, Lorenzo Senni, mediolański pasjonat Rave’u i Trance lat 90-tych czy Shifted&The Empire Line.

Organizatorzy zapowiedzieli też przybycie: Prurient live, Abdulla Rashima, Petera Van Hoesena i HEWRY. Po raz pierwszy w Polsce można będzie podziwiać takich artystów jak: Detroit In Effect, Spinscott live, Edanticonf live oraz Art Crime.

Podczas tegorocznej imprezy wystąpi też O.S.T.R. z koncertem przygotowanym specjalnie na białostocki festiwal (więcej: Up To Date Festival na stadionie. Będzie też nowa lokalizacja i specjalny koncert).

Co ciekawe, to jeszcze nie koniec. Organizatorzy zapowiadają, że już 10 sierpnia poznamy kolejnych artystów.

Koncerty odbędą się na stadionie miejskim (T-Moblile Electronic Beats, Technosoul oraz dwie inne sceny) oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Impreza odbędzie się 8 i 9 września.

Zobacz też: Up To Date Festival. Znamy datę imprezy, można kupić karnety WIDEO, Up To Date Festival.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1585 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39