"Upiór w operze" na sylwestra. Słynny musical i bal

2015.11.03 00:00
Pierwszy, po blisko dwuletniej przerwie, spektakl "Upiora w operze" i bal w entourage'u "Maskarady" z tegoż widowiska - taki będzie Sylwester w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Sprzedaż biletów już ruszyła.
"Upiór w operze" na sylwestra. Słynny musical i bal
Fot: Michał Heller/OiFP-ECS

Na deski Opery powraca słynny musical - "Upiór w operze". Jego pierwszy po blisko dwuletniej przerwie spektakl będzie można obejrzeć w noc sylwestrową o godz. 21.00. Po nim rozpocznie się bal sylwestrowy.

Widowisko zakończy się na chwilę przed północą, by publiczność i artyści mogli wspólnie wznieść toast i powitać nowy rok lampką szampana. Po zakończeniu spektaklu osoby, które zdecydują wziąć udział w balu sylwestrowym, Opera i Filharmonia Podlaska zaprosi do "Sali Upiora" (Scena Kameralna OiFP) i do "Sali Christine Daaé" (Sala Wystawowa OiFP), gdzie na uczestników będzie czekał poczęstunek.

Druga część wieczoru to, oprócz zasiadanej kolacji, także bal - (na początku zagra zespół rozrywkowy, później muzykę serwować będzie DJ). Scena zostanie ustawiona w przestrzeni Dolnego Foyer, tam też będzie przestrzeń do tańca. Zabawa zaplanowana jest do godziny 5.00. Bal odbędzie się w entourage'u "Maskarady" - sceny balu maskowego z "Upiora w operze".

Szczegóły: Sylwester w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1167 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39