Usiłowanie zabójstwa na stacji benzynowej. Sprawcą miał być 17-latek

2021.04.13 16:04
17-latek z gminy Ciechanowiec usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Miał uderzać pokrzywdzonego przodem samochodu oraz uczestniczyć w jego pobiciu i rażeniu paralizatorem. Do zdarzenia doszło w nocy, w czasie świąt wielkanocnych, na stacji paliw.
Usiłowanie zabójstwa na stacji benzynowej. Sprawcą miał być 17-latek
Fot: pixabay.com

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem nadzoruje śledztwo w sprawie usiłowania popełnienia zabójstwa. Taki zarzut usłyszał 17-latek z gminy Ciechanowiec.

- Z dotychczasowych ustaleń śledztwa wynika, iż podejrzany w nocy z 4 na 5 kwietnia 2021 r. na stacji paliw w Ciechanowcu, usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego poprzez jego dwukrotne uderzenie przodem prowadzonego przez siebie pojazdu, w wyniku czego pokrzywdzony doznał m.in. obrażeń głowy. Następnie Patryk W. wspólnie z Piotrem W. oraz Dawidem W., dokonali pobicia pokrzywdzonego oraz razili posiadanym paralizatorem - mówi Rafał Kaczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Patryk W. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Z kolei wobec Piotra W. oraz Dawida W. zastosowano środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1318 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39