POLECAMY
W tegoroczny Finał WOŚP włącza się też Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury. Proponuje ciekawe działania plastyczne.
Podczas 24. Finału WOŚP będzie można uszyć sobie serduszko. Nawiązuje ono nie tylko do znaku akcji, ale też - ze względu na materiały, z których będą wykonywane - do jej celu skupionego w tym roku na pediatrii oraz opiece medycznej seniorów. I tak powstaną one z całkiem nowych, specjalnie zakupionych, jak i z tych używanych, odzyskanych z kuchni, salonu czy garderoby tkanin, koronek, tasiemek i guziczków. Serduszka można będzie zabrać ze sobą do domu jako dekorację, poduszeczkę do igieł czy - po wypełnieniu suszem kwiatowo-ziołowym - zapach do szafy lub jako podarunek dla bliskiej osoby. Zajęcia odbędą się 10 stycznia w godz. 13.00-16.00 w Galerii WOAK w Białymstoku przy ul. Kilińskiego 8. Udział jest bezpłatny, nie ma ograniczeń wiekowych. Szczegóły: 24. Finał WOŚP
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 18:09
Sport 15:11
Dom 15:11
Aktualności 11:43
Turystyka 09:23
Sport 09:00
Aktualności 08:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji