Uwaga na utrudnienia - będą odnawiać oznakowanie poziome

2023.05.09 11:50
Od wtorku do piątku (9-12.05) w Białymstoku będą odnawiać oznakowanie poziomie. Gdzie dokładnie?
Uwaga na utrudnienia - będą odnawiać oznakowanie poziome
Fot: Malwina Witkowska
Zdj. ilustracyjne

Mieszkańcy Białegostoku muszą przygotować się na możliwe utrudnienia w ruchu drogowym związane z odnowieniem oznakowania poziomego na niektórych ulicach miasta. Prace te będą prowadzone w godzinach wieczornych i nocnych, od godz. 20.00 do 6.00, aby zminimalizować wpływ na ruch drogowy w ciągu dnia.

Wtorkowe prace obejmować będą trzy ulice: Niewodnicką, Meksykańską i Nowosielską. W środę pracownicy przeniosą się na ul. Elewatorską, a od czwartku do piątku prace będą prowadzone na ul. ks. Jerzego Popiełuszki, między ul. Hetmańską a al. Niepodległości.

Miejscowe utrudnienia w ruchu drogowym będą nieuniknione, ale wykonanie tych prac pozwoli na poprawę bezpieczeństwa na drogach i komfortu jazdy dla mieszkańców Białegostoku. Jednocześnie, w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, terminy wyżej wymienionych prac drogowych mogą ulec zmianie.

Warto zauważyć, że regularne odnawianie oznakowania poziomego na ulicach jest ważne dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wymagające warunki atmosferyczne, częste użytkowanie dróg oraz ruch pojazdów wpływają negatywnie na jakość oznakowania.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

927 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39