Uwaga, pasażerowie! Zmienia się rozkład jazdy pociągów

2019.10.19 14:19
Wszyscy, którzy planują podróżować pociągami Polregio w najbliższym czasie, powinni wcześniej sprawdzić rozkład jazdy. Zapowiadane zmiany dotyczą wszystkich tras w naszym województwie.
Uwaga, pasażerowie! Zmienia się rozkład jazdy pociągów
Fot: Dorota Mariańska

W niedzielę (20 października) nastąpi już ostatnia w edycji 2018/2019 zmiana rozkładu pociągów Polregio, które kursują na terenie województwa podlaskiego. Powodem są prowadzone przez zarządcę infrastruktury prace modernizacyjne na liniach kolejowych zarówno w naszym regionie, jak i w głębi kraju.

Większość pociągów Polregio będzie kursowała według zmienionych o kilka lub kilkanaście minut rozkładów jazdy. Z uwagi na zmiany godzin odjazdów, w tym także na wcześniejsze, Polregio należy dokładnie sprawdzać rozkłady jazdy przed podróżą.

Informacje o rozkładzie jazdy pociągów można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Polregio 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl. Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.

Przypominamy, że dostęp do aktualnych informacji o kursowaniu pociągów umożliwia bezpłatna aplikacja Mobilny Pasażer. Po pobraniu aplikacji na swoje urządzenia mobilne na bieżąco są publikowane informacje o rozkładach jazdy wybranych pociągów.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

506 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39