W Atrium Biała odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych

2022.08.24 14:16
Jeszcze nie ma września, a już wielu rodziców zastanawia się, na jakie zajęcia dodatkowe zapisać swoje dziecko. W Atrium Biała odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, podczas których można będzie poznać ofertę różnych placówek.
W Atrium Biała odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych
Fot: pixabay.com

Początek roku szkolnego to czas, kiedy rodzice zaczynają rozglądać się za zajęciami dodatkowymi dla swoich pociech. A wybór jest trudny. Pomóc w nim mogą Targi Zajęć Pozalekcyjnych, które od piątku do niedzieli (26-28.08) będą trwały w Atrium Biała. To doskonała okazja, by w jednym miejscu poznać oferty lokalnych szkół oraz placówek kulturalnych i sportowych.

W targach udział weźmie kilkunastu wystawców z Białegostoku i okolic. Wśród propozycji znajdą się zajęcia dla dzieci i młodzieży z wielu dziedzin: sportu, sztuki, muzyki i tańca, języków obcych, edukacji pozaszkolnej, a także nowych technologii, robotyki, informatyki czy programowania. Do tego zaplanowano również warsztaty, które będą prowadzone przez samych wystawców. Każdy będzie miał więc okazję przekonać się, jak zajęcia wyglądają w praktyce.

– Zapraszamy rodziców oraz dzieci i młodzież do odwiedzenia Atrium Biała w najbliższy weekend. Targi Zajęć Pozalekcyjnych będą niepowtarzalną okazją do tego, aby dowiedzieć się, jakie propozycje dla młodych białostoczan w nowym roku szkolnym przygotowały placówki edukacyjne, artystyczne, sportowe czy związane z nowymi technologiami. Poza możliwością zapoznania się z szeroką ofertą zajęć, będzie można zadać organizatorom szczegółowe pytania, a także wziąć udział w ciekawych warsztatach na poszczególnych stanowiskach – zaprasza Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

W trakcie wydarzenia można będzie nie tylko zapoznać się z ofertą lokalnych szkół, klubów i stowarzyszeń, ale też zapisać się na zajęcia w promocyjnych cenach.

Targi będą odbywały się w godz. 11.00-19.00 na terenie pasaży Centrum Handlowego Atrium Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1463 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39