W Białymstoku odbędą się Targi Dziecięce Mom&Baby

2023.04.19 14:05
Od piątku do soboty (21-22.04) potrwają targi dziecięce Mom&Baby. Podczas nich będzie można m.in. obejrzeć asortyment różnych firm oraz uczestniczyć w ciekawych wykładach.
W Białymstoku odbędą się Targi Dziecięce Mom&Baby
Fot: Pixabay

W Białymstoku odbędą się targi dziecięce, na których będzie można zobaczyć najnowsze produkty oferowane przez wiodące firmy. Wśród gości znajdą się specjaliści z ośmiu największych marek z branży dziecięcej w Polsce.

Targi to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami z zakresu produktów dziecięcych, a także porozmawiać z ekspertami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Specjaliści, którzy poprowadzą pokazy asortymentów i zaprezentują nowości, to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji produktów dla dzieci. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, rodzice będą mieli szansę zobaczyć, jakie nowości i ulepszenia pojawiły się w branży dziecięcej na kolejny rok.

Wydarzenie to nie jest tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami dla dzieci, ale również do zdobycia wiedzy na temat zdrowia i opieki nad niemowlętami. Dlatego też podczas imprezy odbędą się różnorodne prezentacje i konsultacje dla rodziców.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie spotkanie z Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, który przedstawi techniki karmienia piersią i odpowie na wszelkie pytania związane z tym tematem. Będzie także prezentacja laktatorów i akcesoriów, które mogą pomóc w trudnych sytuacjach podczas karmienia. Dodatkowo, będzie możliwość konsultacji ze specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Dzięki temu rodzice będą mieli szansę uzyskać fachową poradę na temat opieki nad niemowlętami, a także zasięgnąć informacji na temat pielęgnacji kobiecego zdrowia w ciąży i po porodzie.

W trakcie wydarzenia zaprezentuje się również Poliklinika Arciszewscy, z której położone omówią warunki porodu, zaprezentują innowacyjny sprzęt medyczny, w tym specjalną wannę do porodów w wodzie i koło porodowe, pozwalające przyszłym mamom rodzić w komfortowych warunkach, w dowolnie wybranej pozycji.

Ponadto odbędą się wykłady pań ze szkoły rodzenia "Dar" przy ul. Jałbrzykowskiego 2/1. Dotyczyć będą: kąpieli dziecka oraz skompletowania wyprawki do domu i szpitala oraz laktacji i karmienia maluszka. Co więcej, przed każdym wykładem odbędą się krótkie prezentacje dotyczące bezpiecznej jazdy autem z brzuszkiem ciążowym.

Szczegóły wydarzenia: Targi Dziecięce Mom&Baby.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39