W Białymstoku powstaje nowy mural! Zawiera tajemniczą wiadomość [ZDJĘCIA]

2024.05.17 07:11
Na ścianie budynku mieszkalnego, znajdującego się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 15 powstaje nowy mural. Przedstawia on postaci z popularnego serialu "Bridgertonowie".
W Białymstoku powstaje nowy mural! Zawiera tajemniczą wiadomość [ZDJĘCIA]
Fot: Daria Lickiewicz

"Bridgertonowie" to serial, który można oglądać na platformie streamingowej Netflix. Powstał on na podstawie serii powieści autorstwa Julii Quinn, amerykańskiej pisarki specjalizującej się w romansach historycznych. Debiut pierwszego sezonu miał miejsce 25 grudnia 2020 roku, natomiast drugi sezon był dostępny dla polskiej publiczności od 25 marca 2022 roku. Serial ten stał się nie tylko fenomenem, ale także uznawany jest za najpopularniejszy serial od platformy Netflix.

Fabuła serialu skupia się na losach potężnego rodu Bridgertonów, kładąc szczególny nacisk na wątki miłosne wokół śmietanki towarzyskiej. Całą historię komentuje tajemnicza postać Lady Whistledown, która prowadzi swoją własną kronikę towarzyskiego życia w Londynie. Pierwsza część trzeciego sezonu jest dostępna na Netflixie od czwartku (16 maja), kontynuując zawiłe losy bohaterów i ich romansów.

Popularność "Bridgertonów" dotarła również do Białegostoku. Mural, który powstaje na ścianie budynku w centrum miasta przedstawia dwie postaci, wokół których koncentruje się wątek trzeciego sezonu serialu - Penelope Featherington oraz Colin Bridgerton.

Projekt ten jest dziełem artystów z warszawskiego Good Looking Studio, którzy są autorami słynnego muralu z babcią. Prace nad powstającym muralem rozpoczęły się na początku tego tygodnia. Według planów malowidło ma być ukończone jeszcze w tym tygodniu. Warto zauważyć, że częścią muralu jest tajemnicza wiadomość: "Piknik według Bridgertonów 1-2 czerwca w Parku Branickich". Zapowiada się na to, że Bridgertonowie zaproszą mieszkańców Białegostoku na wspólny piknik w centrum miasta.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

Polecamy
Apteka Anika
Apteka Anikaul. Sybiraków 4 lok. U5
15-204 Białystok
www.anika24.pl

Więcej informacji
942 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39