W Białymstoku pracę znajdą zarówno osoby z wyższym, jak i niepełnym wykształceniem

2016.09.12 08:10
W Białymstoku ofert pracy nie brakuje. Zatrudnienie mogą znaleźć zarówno osoby z wyższym wykształceniem (niekoniecznie wyłącznie magisterskim), jak i te, które edukację zakończyły na poziomie podstawowym zawodowym.
W Białymstoku pracę znajdą zarówno osoby z wyższym, jak i niepełnym wykształceniem
Fot: pixabay.com

Po studiach

Towarzystwo "AMICUS" poszukuje położnej, która będzie pracowała w żłobku z dziećmi od roku do trzech lat. Będzie to zajęcie trzyzmianowe. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy to 1 października. Zatrudniona zostanie osoba, która ma wykształcenie wyższe (w tym licencjat) medyczne. Mile widziane jest też doświadczenie w zawodzie. Zatrudniający oferuje 1850 zł brutto miesięcznie. Aplikować należy bezpośrednio do pracodawcy.

Natomiast Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" w Białymstoku przyjmie nauczycieli przedmiotów i zawodów takich jak: technik informatyk, grafik komputerowy, florysta, technik usług kosmetycznych, nauczyciel geografii. Wymagane jest wykształcenie wyższe (w tym licencjat). Pracodawca oferuje umowę zlecenie od 20 zł brutto za godzinę pracy. Zgłaszać należy się bezpośrednio do zatrudniającego.

Pracę znajdzie także samodzielna księgowa, którą zatrudni przedsiębiorstwo "BIACOMEX" SA. Pracodawca oczekuje od kandydatów wykształcenia wyższego (również licencjat) ekonomicznego, minimum 2-letniego doświadczenia, praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości, programu Exel, zagadnień dotyczących środków trwałych, a także dobrej organizacji pracy. Na tym stanowisku można zarobić 2100 zł brutto miesięcznie na podstawie umowy o pracę na czas próbny. Aplikować należy bezpośrednio do pracodawcy.

Samodzielnej księgowej poszukuje także Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku. Wymagania wobec kandydatów to: wykształcenie wyższe (w tym licencjat) z księgowości oraz 2 lata ogólnego stażu pracy. Oferta dostępna jest także dla osób niepełnosprawnych. Zgłaszać należy się za pośrednictwem urzędu pracy.

Na pracę w Białymstoku może liczyć również specjalista administracyjno-biurowy, który ma wykształcenie wyższe, zna język niemiecki bardzo dobrze w mowie i piśmie, jest samodzielny i dba o szczegóły. Na tym stanowisku można zarobić 2500 zł miesięcznie. Zatrudniający podpisuje także umowę o pracę na czas nieokreślony. Aplikować można za pośrednictwem urzędu.

Po szkołach zawodowych

Jest też praca dla szwaczek. Takiej osoby poszukuje firma JUMITEX Sp. z o.o. Wystarczy jedynie posiadać edukację zasadniczą zawodową i doświadczenie. Pracodawca oferuje zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę na czas określony z pensją 1850 zł brutto miesięcznie. Zgłaszać należy się bezpośrednio do pracodawcy.

Z kolei szwaczki-gorseciarki otrzymają etaty w przedsiębiorstwie Axami s.c. Anna Gołębiowska Edyta Skutnicka. Kandydatki na to stanowisko powinny legitymować się wykształceniem zasadniczym zawodowym. Muszą też umieć obsługiwać maszyny przemysłowe takie jak: stebnówka i overlok. Przygotowano 5 miejsc pracy, w tym 1 dla osoby niepełnosprawnej. Zatrudnienie będzie odbywało się na podstawie umowy o pracę na czas określony z wynagrodzeniem 1850 zł brutto za miesiąc pracy.

Na brak zajęcia nie mogą narzekać także stolarze. Zakład Stolarski "Stol-Mip" - Chrzanowski Sławomir prowadzi rekrutację na stanowisko pracownika stolarni-pomoc stolarza. Wymagania to wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz prawo jazdy kat. B. Firma oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony ze stawką 2000 zł brutto miesięcznie. Aplikować należy bezpośrednio do pracodawcy.

W tym samym zakładzie zajęcie znajdzie także stolarz znający się na pracy w drewnie w kontekście schodów, mebli i wystroju wnętrz. Powinna to być osoba, która ma wykształcenie zasadnicze zawodowe i 2-letni staż pracy. Zatrudniający oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony oraz wypłatę w wysokości 3000 zł brutto miesięcznie. Zgłaszać należy się bezpośrednio do pracodawcy.

Stolarz otrzyma etat także w firmie PHU "MEBEL" Adam Karpiński, Eugeniusz Karawajczyk Spółka Cywilna. Brane będą pod uwagę osoby, które nie posiadają wykształcenia lub mają niepełną, podstawową edukację. Czekają 3 miejsca pracy z jedną zmianą. Pracodawca proponuje umowę o pracę na czas nieokreślony z zarobkami na poziomie 16 zł za godzinę brutto. Aplikować należy bezpośrednio do zatrudniającego.

Więcej ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

834 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39