W Białymstoku wystąpi jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów [KONKURS]

2024.01.10 07:42
Już niebawem na scenie Nie Teatru odbędzie się wydarzenie skierowane do miłośników magii i niezwykłych doznań, ale nie tylko. Na scenie wystąpi Paweł Kwiecień, czyli jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów, który zaprezentuje spektakl prawdziwej magii.
W Białymstoku wystąpi jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów [KONKURS]
Fot: Iluzjonista Paweł Kwiecień/FB

Iluzjonista Paweł Kwiecień wystąpi w ramach "Spektaklu prawdziwej magii" w niedzielę (14 stycznia) i poniedziałek (15 stycznia) w Nie Teatrze.

Iluzjonista Paweł Kwiecień i spektakl prawdziwej magii

Paweł Kwiecień to jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów, który już od ponad 11 lat zdobywa serca widzów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego umiejętności sprawiły, że stał się stałym uczestnikiem spektakli w parkach rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji, na przykład w przedstawieniu "Empuzjon" w Teatrze Śląskim. Warto zaznaczyć, że Paweł Kwiecień występował również podczas 31. finału WOŚP w gminie Czarny Bór.

W trakcie spektaklu, publiczność będzie świadkiem nie tylko niezwykłych sztuczek, ale także tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji. Paweł Kwiecień obiecuje zapierające dech w piersiach iluzje, grę świateł oraz starannie dobraną muzykę, tworzącą wyjątkową atmosferę. Ponadto, publiczność będzie mogła uczestniczyć w magii spektaklu poprzez interaktywne elementy.Organizujemy konkurs, w którym można zdobyć zaproszenie na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Iluzjonista Paweł Kwiecień. Spektakl prawdziwej magii

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39