Iluzjonista Paweł Kwiecień. Spektakl prawdziwej magii

dodane dnia: 2023-12-21 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Iluzjonista Paweł Kwiecień. Spektakl prawdziwej magii
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2024-01-14 - 2024-01-15
Organizatorzy zapraszają na "Iluzjonista Paweł Kwiecień. Spektakl prawdziwej magii".

Szukasz niesamowitych doznań i niezwykłej rozrywki na rodzinne popołudnie? Zanurz się z nami w magicznym świecie iluzji i przygotuj się na spektakularny pokaz. Poznaj tajemnice, których nie da się wytłumaczyć! Utalentowany iluzjonista Paweł Kwiecień sprawi, że Wasze zmysły oszaleją, a wyobraźnia odżyje na nowo!

Paweł Kwiecień to jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów!

20-letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie. Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji ("Empuzjon" - Teatr Śląski), skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności.

Spektakl iluzji dla całej rodziny to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia dla całej widowni. W tym show będziecie świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji. Zapierające dech w piersiach widowiskowe iluzje, gra świateł i starannie dobrana muzyka!

Ta podróż po świecie PRAWDZIWEJ MAGII to magiczna opowieść, która skłania do namysłu i przynosi wiele szczerej radości. Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!

Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko widowiskowe efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które zaangażują Was w magię spektaklu. Każdy będzie miał okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych.


WAŻNE: Spektakl rekomendowany od 5 r.ż.
W spektaklu używane jest światło stroboskopowe.


Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (14 stycznia) o godz. 14:30 i 17:00 oraz w poniedziałek (15 stycznia) o godz. 9:00 i 11:00.
Miejsce imprezy
ul. Sienkiewicza 4
15-092 Białystok
Imprezy

1388 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39