W Białymstoku zostanie otworzony kolejny sklep HalfPrice

2022.04.12 10:56
Po Galerii Jurowieckiej, przyszedł czas na drugą galerię handlową, w której zawita znany sklep HalfPrice.
W Białymstoku zostanie otworzony kolejny sklep HalfPrice
Fot: Malwina Witkowska

4 grudnia w Białymstoku pojawiła się nowa marka modowa - sklep HalfPrice otworzono w Galerii Jurowieckiej. Był to wówczas drugi sklep tej sieci w Podlaskiem, ponieważ pod koniec września pierwszy taki punkt otwarty został w Galerii Veneda w Łomży. W Galerii Jurowieckiej sklep znajduje się na poziomie -1, w miejscu gdzie dawniej mieścił się sklep CCC (który przeniesiono na poziom +1).

Teraz osoby chcące kupić markowe produkty w niskich cenach, będą miały okazję zrobić to w innej białostockiej galerii handlowej. Dokładnie w środę (13.04) zostanie otworzony sklep HalfPrice w Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej 15. Punkt o powierzchni ponad 2 tys. m2 znajduje się na 2. piętrze galerii, nieopodal sklepu House. Alfa Centrum jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00, a w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 20.00.

- Sklep marki HalfPrice doskonale wkomponowuje się w profil galerii, która chce być miejscem zakupów dla wszystkich białostoczan. Oferta salonu to prawdziwa gratka dla łowców okazji. Wyselekcjonowane produkty marek znanych z wysokiej jakości, w wyjątkowo niskich cenach przyciągną też wielu miłośników mody. Cieszę się, że ta wciąż zyskująca na popularności sieć na swój kolejny sklep wybrała właśnie nasze centrum - mówi Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager Alfa Centrum.

Co ciekawe, HalfPrice i CCC to dwa bratanki, które przynależą do tej samej grupy biznesowej - Grupy CCC S.A. Dlatego każdy klubowicz CCC ma dostęp do spersonalizowanych ofert czy rabatów w sklepie HalfPrice i na odwrót.

W HalfPrice znajdziemy przede wszystkim dużo ubrań, butów, kosmetyków i artykułów do domu w atrakcyjnych cenach i po rabatach sięgających nawet -80%. W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, w sklepach dostępne są także np. ozdoby czy obrusy, które pomogą nam w udekorowaniu wnętrza. Poza tym, w HalfPrice jest szeroki wybór m.in.: zabawek i akcesoriów dla dzieci, sportowych ubrań i przyrządów do ćwiczeń, a także markowych torebek, nakryć głowy czy okularów. Wszystkie produkty zostały w przejrzysty sposób podzielone kategoriami. Na każdej metce znajduje się informacja, ile dany produkt kosztował przed obniżką.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1536 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39