W Choroszczy dostępny jest bezpłatny internet

2022.08.27 08:15
Na terenie Choroszczy, zarówno w miejscach otwartych, jak i w siedzibach lokalnych instytucji, można korzystać z ogólnodostępnego i bezpłatnego bezprzewodowego internetu. Jest to możliwe dzięki systemowi 10 punktów hot-spotów zainstalowanych na terenie miasta Choroszcz.
W Choroszczy dostępny jest bezpłatny internet
Fot: Materiały prasowe

Wszyscy przebywający w mieście Choroszcz mogą bez przeszkód i zupełnie bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu, który dostępny jest w miejscach publicznych i szczególnie chętnie społecznie uczęszczanych. Hot-spoty w Choroszczy zainstalowane są:

- na Rynku 11 Listopada (2 punkty);

- na terenie rekreacyjnym "Kominowe Bajoro";

- na pl. dr. Z. Brodowicza;

- na Bulwarach przy ul. H. Sienkiewicza;

- w siedzibie Urzędu Miejskiego w Choroszczy;

- w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choroszczy;

- w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy: na auli, w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz w Biurze Centrum.

- Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do korzystania z naszych hot-spotów – zachęca burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. - Dziś bez tego instrumentu nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Internet jest niemal wszędzie i w wielu sytuacjach ułatwia nam życie. Dlatego cieszę się, że tę nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną możemy również zaoferować użytkownikom w Choroszczy – dodaje włodarz gminy Choroszcz.

Instalacja systemu hot-spotów w Choroszczy kosztowała 15 tys. euro i w 100% została wsparta z programu Komisji Europejskiej WIFI4EU.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1820 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39