W kinach dużo premier i ciekawych tytułów

2023.06.23 09:54
W białostockich kinach w najbliższym czasie pojawi się wiele interesujących tytułów. Randka jako praca, spotkanie z rodziną z wyższych sfer czy też historia byłego przemytnika to tylko niektóre z motywów, które pojawią się na ekranach.
W kinach dużo premier i ciekawych tytułów
Fot: Maria Kiszło, Monika Piskurewicz

W ten piątek (23.06) w białostockich Kinach Helios na ekranach swoją premierę będą miały filmy: "Bez urazy", "Wszystko o moim starym" i "Dzika banda". Kino Forum także nie zostaje w tyle, ponieważ ich repertuar proponuje emocjonujące historie za sprawą filmów takich jak: "Pamfir" czy też "Bullitt" z okazji 100-lecia Warner Bros.

Z premier w Kinie Helios warto zarezerwować sobie czas, aby wybrać się na:

"Bez urazy", czyli film w reżyserii Gene Stupnitsky’ego. W głównej roli została obsadzona Jennifer Lawrence, laureatka Oscara, znana z filmów takich jak: "Igrzyska Śmierci", "Poradnik pozytywnego myślenia" i "Nie patrz w górę". Fabuła filmu będzie się skupiała wokół głównej bohaterki Maddie. Pewnego dnia znajduje w internecie ogłoszenie o pracę o treści: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na "randki" z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton.

"Wszystko o moim starym" to dzieło Laury Terruso. Główny bohater, Sebastian, zamierza się oświadczyć swojej ukochanej. Jego ojciec postanawia sprawdzić, czy rodzina dziewczyny spełnia jego surowe standardy. Weekend w luksusowej posiadłości przyszłych teściów Sebastiana okazuje się pasmem nieporozumień, wpadek i szokujących odkryć.

"Dzika banda" od Pierre Salvadori to nieco inna historia od poprzednich tytułów. Przedstawia historię kilku nastolatków, którzy pewnego dnia postanawiają wysadzić w powietrze fabrykę, która od lat zanieczyszcza ich rzekę. Niestety, w tej grupie często dochodzi do nieporozumień, w związku z czym postanawiają zaprzyjaźnić się z samotnym Aimé. Grupa niedługo potem przeżyje wielką przygodę.

W Kinie Forum natomiast warto zobaczyć:

"Pamfir", czyli debiut Dmytra Sukholytkyy’ego-Sobchuka. Jego filmy krótkometrażowe były prezentowane na wielu międzynarodowych festiwalach. "Pamfir" opowiada historię byłego przemytnika, dzisiaj robotnika zarabiającego na chleb w Polsce. Pewnego dnia wraca do domu w Zachodniej Ukrainie, aby pobyć z żoną i synem. Nastoletni Nazar wpada w kłopoty i ojciec zmuszony jest spłacić jego dług. Odnawia on stare kontakty i wraca do zawodu przemytnika.

"Bullitt" Petera Yates to historia detektywa Franka Bullitta. Otrzymuje rozkaz ochrony człowieka, który ma zeznawać przeciwko mafii. Pewnego dnia informator ginie, a wszystko wskazuje na to, że zabójstwo zlecił ktoś z policji. Detektyw Frank zamierza rozwiązać tę zagadkę.

To tylko najnowsze z emocjonujących tytułów, które proponują Kina Helios i Kino Forum na najbliższy czas. Warto zarezerwować sobie kilka godzin, aby zapoznać się z nowościami wyświetlanymi na białostockich ekranach.

Repertuary:

REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 23-29 czerwca

REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 23-29 czerwca

REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowiecka 23-29 czerwca

REPERTUAR Kina Forum 23-29 czerwca

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1138 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39