Białystok Online

Aktualności

W końcu poczujemy wiosnę w pełni

2021.05.11 07:47
W końcu poczujemy wiosnę w pełni
Fot: PG

Ciepło, bezchmurnie, bez opadów - wiosnę w końcu będzie czuć w powietrzu. Maj prawie na półmetku i pogoda nareszcie zaczyna dopisywać.

Na przeważającym obszarze województwa podlaskiego będą dominować korzystne warunki biometeorologiczne, które w czasie porywistego wiatru, okresowo, mogą pogorszyć się do niekorzystnych.

We wtorek termometry w Białymstoku zanotują do 23 stopni Celsjusza. Przez większość dnia niebo będzie bezchmurne, synoptycy nie prognozują też opadów. Nocą temperatura spadnie do 11 stopni.

Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa. Wiatr umiarkowany, powieje z południowego-wschodu ze średnią prędkością 18 km/h.

11 maja słońce wzeszło o godz. 4.34, a zajdzie o godz. 20.14. Dzień potrwa 15 godzin i 40 minut.

Paulina Górska

Paulina Górska

paulina.gorska@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas