W końcu się doczekaliśmy. TK Maxx otwiera się w Białymstoku - będą konkursy z nagrodami

2017.10.02 14:14
Już za kilka dni w naszym mieście będzie otwarty sklep TK Maxx, na który czekało wielu białostoczan.
W końcu się doczekaliśmy. TK Maxx otwiera się w Białymstoku - będą konkursy z nagrodami
Fot: Materiały prasowe

Białostoczanie od dawna skarżyli się, że w naszym regionie we wszystkich galeriach są takie same marki, zamiast jakichś butikowych czy sklepowych nowości. Już niebawem oferta się poszerzy, bowiem w czwartek (12.10) w centrum handlowym Atrium Biała będzie otwarty pierwszy w naszym mieście TK Maxx.

Sklep będzie miał ponad 1800 m2 i znajdziemy tam aż 6 działów: moda damska, męska, produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria i produkty dla domu. Wszystko ma być o 60% tańsze od regularnych cen sprzedaży.

- Rozpoczęliśmy ostatnie odliczanie do otwarcia pierwszego białostockiego TK Maxx, na które mieszkańcy czekają! Co przygotowaliśmy dla naszych klientów? Wyjątkowy asortyment od znanych marek i projektantów z całego świata w okazyjnie niskich cenach. Każda wizyta w naszym sklepie to szansa na upolowanie wyjątkowych perełek, ponieważ nowe produkty trafiają do nas aż kilka razy w tygodniu - mówi Aneta Laskowska, kierownik sklepu TK Maxx w Białymstoku.

W dniu otwarcia na klientów sklepu czeka wiele atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs "Hello Czerwony Wieszak". Akcja polega na znalezieniu wieszaków (łącznie będzie ich 29) w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Można je wymienić na bony upominkowe po 100, 500 i 700 zł.

Każdy, kto wejdzie do sklepu, może też wziąć udział w konkursie "Szklana kula". Będzie trzeba odpowiedzieć na 3 pytania, by móc wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

622 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39