W marcu jubileuszowe Podlaskie Targi Turystyczne

2010.02.08 00:00
To jedyna tak duża i kompleksowa impreza o charakterze turystycznym w województwie podlaskim w ciągu roku, a zarazem szansa bezpośredniego kontaktu z wystawcami, ofertą i wieloma innymi atrakcjami. V Podlaskie Targi Turystyczne odbędą się w dniach 19-21 marca. Imprezie patronuje nasz portal.

Do udziału w niej organizator, czyli Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza touroperatorów, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, gestorów bazy noclegowej, przewodników, agentów turystycznych, stowarzyszenia i samorządy oraz wystawców z państw sąsiednich - Litwy, Białorusi, Czech, Słowacji.

Targi to okazja, by zdobyć ulotki i drobiazgowe broszury dotyczące najciekawszych zakątków kraju, mapy ze szlakami turystycznymi i ścieżkami rowerowymi oraz adresy kwater agroturystycznych czy pensjonatów. Na odwiedzających czekają też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, bogaty program artystyczny oraz wiele niespodzianek.

Tradycyjnie w trakcie targów odbędą się konkursy na najlepszą: prezentację stoiska, ofertę przyjazdową do regionu, promocję szkoły o profilu turystycznym, prezentację obiektu hotelowo-gastronomicznego na Podlasiu. Przygotowywany jest też Work Shop biur podróży z Polski i zagranicy oraz Study Tour, którego celem będzie promocja produktów turystycznych województwa podlaskiego.

Warto więc odwiedzić halę sportową Uniwersytetu w Białymstoku, w której impreza zostanie zorganizowana jest po raz trzeci.

andy

1084 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39