W Nowym Roku śpiewająco. Koncert Marty Burdynowicz w Nie Teatrze

2022.12.28 08:09
Po sylwestrowym szaleństwie warto doświadczyć ukojenia i spokoju. Świetną okazją ku temu będzie koncert, jaki przygotował Nie Teatr. Będzie można posłuchać występu Marty Burdynowicz, zwyciężczyni XII edycji "The Voice of Poland".
W Nowym Roku śpiewająco. Koncert Marty Burdynowicz w Nie Teatrze
Fot: Materiały prasowe

Jej głos ma niezwykłą moc, zniewalający tembr i otulające ciepło. Marta Burdynowicz na co dzień występuje na deskach teatrów musicalowych w kraju. W Nowy Rok będzie można ją wysłuchać w repertuarze diw popowych.

Kate Bush została odkryta na nowo, gdy popularność zdobył serial "Stranger Things", a jej "Running Up That Hill" nucą wszyscy. Zaś Adele jest artystką, na której kolejne piosenki czekają miliony słuchaczy na całym świecie. Grono wspaniałych wokalistek jest liczne, ale śpiewać ich przeboje nie każdy potrafi. Marta Burdynowicz ma ten talent i umiejętności, które pozwalają na taki wyczyn. Koncert będzie spotkaniem z ponadczasowym repertuarem i wokalistką, która swoim głosem wprowadza w błogostan.

Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera, która jak mało kto podąża za wokalistami i świetnie odnajduje się przy instrumencie w Nie Teatrze. Pianistka i wokalistka miały już sposobność występowania razem podczas cyklu Musical Jam Live właśnie w Nie Teatrze.

Koncert "Od Kate Bush do Adele" odbędzie się 1 stycznia 2023 r., o godz. 18:00 w Nie Teatrze. Bilety są dostępne na stronie internetowej instytucji.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1055 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39