W Operze odbędzie się gala East Side Fight 3

2022.05.18 12:57
Przed nami 3. odsłona gali East Side Fight. Planowane są pojedynki w takich formułach jak muay thai, kickboxing oraz karate kyokushin.
W Operze odbędzie się gala East Side Fight 3
Fot: Piotr Sawicki

W najbliższy piątek (20.05), w Operze i Filharmonii Podlaskiej, przeprowadzona zostanie sportowa impreza nosząca nazwę East Side Fight 3. W akcji zobaczymy m.in. Macieja Grzegorzewskiego (Viking Fight Club), który w walce wieczoru, w formule K-1 70 kg, zmierzy się z Litwinem Benasem Sorochovasem, ale niezwykle interesująco zapowiada się też starcie Cezarego Zugaja Jr. (White Bears Białystok). Ten zawodnik również stoczy bój z litewskim przeciwnikiem, gdyż rywalem Polaka będzie Samuelis Sorochovas. Potyczka planowana jest w formule muay thai.

Ponadto podczas piątkowego wydarzenia dojdzie do 5 innych walk. W K-1 Holender Sakvan Arab stanie naprzeciwko Wiktora Adamskiego (Shodan Zduny), a Bartosz Guz (Fight Gym Lublin) zmierzy się z Danielem Strzemińskim (Aligatores Warszawa).

Jeżeli chodzi o karate kyokushin, to tu ujrzymy pojedynki Igora Lamota z Oussamą Brahimim (Algieria), Szymona Olpińskiego z Maksimem Maksimovem (Ukraina) oraz Mateusza Pucha z Adamem Kawką.

Gala East Side Fight 3 rozpocznie się o godz. 20.00. Oprawę muzyczną podczas wydarzenia zapewni japoński zespół Cakes'n Ale, którego liderką jest Mako Kawamoto, córka Sosui Makoto Nakamury, twórcy organizacji IKO Nakamura, dwukrotnego mistrza świata karate, prawdziwej legendy karate kyokushin.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

795 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39